О нас

UAB „NAFMERA“ savo veiklą pradėjo visai nesenai - 2005 metais. Tai pakankamai jauna, bet ambicinga, siekianti naujovių ir sėkmingai savo veiklą pradėjusi ir dabar dirbanti perspektyvi bendrovė. Pagrindinė mūsų veikla yra didmeninė prekyba naftos produktais. Nuo pat veiklos pradžios, kompanija buvo orientuojama į aukštos kokybės produktų tiekimą ir kokybiškų paslaugų atlikimą, todėl šiandien galime pasakyti, kad pasirinkome teisingą kelią. Per visus veiklos metus, mes suformavome patikimą bendrovės vardą, radome patikimus partnerius ir žinoma klientus, užsitikrinome ilgalaikį ir sąžiningą bendradarbiavimą.

Nuo 2010 metų pradžios tapome pagrindiniais naftos kompanijos „LUKOIL“ produktų platintojais Baltijos šalyse. Visa mūsų parduodama produkcija gaminama iš aukštos kokybės rusiškos naftos. UAB „NAFMERA“ savo klientams siekia tiekti tik geriausius ir kokybiškiausius produktus, kurie atitinka aukščiausius ES standartus.

Pagrindiniai bendrovės tikslai:
- naftos produktų tiekimo užtikrinimas;
- konkurencingos kainos išlaikymas, kuri atitiktų dabartinės rinkos sąlygas;
- aukščiausios kokybės paslaugų teikimas;
- laiku atliktos paslaugos bei laiku pristatyta produkcija.

Platesnę informaciją apie mūsų bendrovės paslaugas ir parduodamus produktus rasite šiame tinklalapyje, atitinkamose skiltyse. Nors mūsų kompanija ir jauna, tačiau esame atviri naujovėms, naujoms galimybėms, nuolat ieškome naujų partnerių ES šalyse, kad galėtumėme tobulinti bei sėkmingai vystyti bendradarbiavimą su partneriais ir klientais tiekdami tik aukščiausios kokybės produktus bei paslaugas.

Все права защищены © 2016 ОАО "Nafmera"